Kontakt oss

ORION

Oslo: Munkedamsveien 67, 0270 Oslo Gjøvik: Storgata 18 B, 2815 Gjøvik

Helge Frisch

Helge Frisch

Partner – Orion Search

helge.frisch@orion.no
+47 900 98 607

Retail/FMCG, Digital, Executive

Jannicke Martinsen

Jannicke Martinsen

Daglig leder – Orion Search

jannicke.martinsen@orion.no +47 419 01 490

Retail/FMCG, Digital, Life Science

Trond Rønningen

Trond Rønningen

Partner – Orion Search

trond.ronningen@orion.no
+47 992 62 590

Retail/FMCG, Executive

Kristian Knudsen

Kristian Knudsen

Partner – Orion Search

kristian.knudsen@orion.no
+47 928 00 000

Finans, Executive, bil

Geir Olderbakk

Geir Olderbakk

Rådgiver – Orion Search

geir.olderbakk@orion.no
+47 900 28 283

Life Science

Emilie Holthe

Emilie Holthe

Researcher – Orion Search

emilie.holthe@orion.no
+47 930 24 433

Ellen Mathisen

Ellen Mathisen

Researcher – Orion Search

ellen.mathisen@orion.no
+47 962 25 390

Alan Steven

Alan Steven

Økonomi og administrasjon

alan.steven@orion.no
+47 934 47 003

Bård Berntsen

Bård Berntsen

Rådgiver – Orion Search

bard.berntsen@orion.no
+47 977 57 519

Retail/FMCG, Bil

Stian Iversen

Stian Iversen

Rådgiver – Orion Search

stian.iversen@orion.no
+47 995 27 314

Finans

Tore Svalastog

Tore Svalastog

Rådgiver – Orion Search

tore.svalastog@orion.no
+47 934 94 900

Digital, Retail/FMCG, bil

Tanja Ek

Tanja Ek

Researcher – Orion Search

tanja.ek@orion.no
+47 986 48 674

Aslak Johansen

Aslak Johansen

Managing Partner – Orion Perform

aslak.johansen@orion.no
+47 982 32 530

Benedicte Løge

Benedicte Løge

Researcher – Orion Search

benedicte.loge@orion.no
+47 475 02 045

ORION

Munkedamsveien 67, 0270 Oslo, Norway Åpne i Google Maps