Kontakt oss

ORION

Oslo: Munkedamsveien 67, 0270 Oslo Gjøvik: Storgata 18 B, 2815 Gjøvik

Helge Frisch

Helge Frisch

Partner – Orion Search

helge.frisch@orion.no
+47 900 98 607

Retail/FMCG, Digital, Executive

Jannicke Martinsen

Jannicke Martinsen

Daglig leder – Orion Search

jannicke.martinsen@orion.no +47 419 01 490

Retail/FMCG, Digital, Life Science

Trond Rønningen

Trond Rønningen

Partner – Orion Search

trond.ronningen@orion.no
+47 992 62 590

Retail/FMCG, Executive

Kristian Knudsen

Kristian Knudsen

Partner – Orion Search

kristian.knudsen@orion.no
+47 928 00 000

Finans, Executive, bil

Geir Olderbakk

Geir Olderbakk

Rådgiver – Orion Search

geir.olderbakk@orion.no
+47 900 28 283

Life Science

Emilie Holthe

Emilie Holthe

Researcher – Orion Search

emilie.holthe@orion.no
+47 930 24 433

Ellen Mathisen

Ellen Mathisen

Researcher – Orion Search

ellen.mathisen@orion.no
+47 962 25 390

Alan Steven

Alan Steven

Økonomi og administrasjon

alan.steven@orion.no
+47 934 47 003

Pål-Jørgen Nilsen

Pål-Jørgen Nilsen

Rådgiver – Orion Search

paljorgen.nilsen@orion.no
+47 992 59 669

Life Science

Tore Svalastog

Tore Svalastog

Rådgiver – Orion Search

tore.svalastog@orion.no
+47 934 94 900

Digital, Retail/FMCG, bil

Thea Faye-Lund

Thea Faye-Lund

Konsulent – Orion Search

thea.faye-lund@orion.no
+47 913 92 738

Finans

Jorunn Flydal

Jorunn Flydal

Konsulent – Orion Search

jorunn.flydal@orion.no
+47 908 35 922

Digital

Svein I. Sørensen

Svein I. Sørensen

Partner – Orion Search

svein.sorensen@orion.no
+47 950 09 983

Finans, Executive

Aslak Johansen

Aslak Johansen

Managing Partner – Orion Perform

aslak.johansen@orion.no
+47 982 32 530

ORION

Munkedamsveien 67, 0270 Oslo, Norway Åpne i Google Maps