Kontakt oss

ORION

Oslo: Munkedamsveien 67, 0270 Oslo
Gjøvik: Storgata 18 B, 2815 Gjøvik

Helge Frisch

Helge Frisch

Partner – Orion Search

helge.frisch@orion.no
+47 900 98 607

Retail/FMCG, Digital, Executive

Jannicke Martinsen

Jannicke Martinsen

Daglig leder / rådgiver – Orion Search

jannicke.martinsen@orion.no
+47 419 01 490

Retail/FMCG, Digital, Life Science

Camilla Gustavsen

Camilla Gustavsen

Researcher (deltid) – Orion Search

camilla.gustavsen@orion.no
+47 470 80 151

Kristian Knudsen

Kristian Knudsen

Partner – Orion Search

kristian.knudsen@orion.no
+47 928 00 000

Finans, Executive, bil

Geir Olderbakk

Geir Olderbakk

Rådgiver – Orion Search

geir.olderbakk@orion.no
+47 900 28 283

Life Science

Trond Rønningen

Trond Rønningen

Partner – Orion Search

trond.ronningen@orion.no
+47 992 62 590

Retail/FMCG, Executive

Silje Sandberg

Silje Sandberg

Rådgiver/Researcher – Orion Search

silje.sandberg@orion.no
+ 47 454 83 310

Finans, bil

Alan Steven

Alan Steven

Økonomi og administrasjon

alan.steven@orion.no
+47 934 47 003

Tore Svalastog

Tore Svalastog

Rådgiver – Orion Search

tore.svalastog@orion.no
+47 934 94 900

Digital, Retail/FMCG, bil

Svein I. Sørensen

Svein I. Sørensen

Partner – Orion Search

svein.sorensen@orion.no
+47 950 09 983

Finans, Executive

Pontus Ueland

Pontus Ueland

Researcher – Orion Search

pontus.ueland@orion.no
+47 415 68 669

Digital, Retail/FMCG

Celin Voldsæter

Celin Voldsæter

Researcher – Orion Search

celin.voldsaeter@orion.no
+47 926 26 253

Retail/FMCG, Digital, Life Science

Helena Frustøl

Helena Frustøl

Researcher (deltid) – Orion Search

helena.frustol@orion.no
+47 958 08 638

Aslak Johansen

Aslak Johansen

Managing Partner – Orion Perform

aslak.johansen@orion.no
+47 928 32 530

Marianne Sundsbø

Marianne Sundsbø

Daglig leder – Cand.no AS

marianne@cand.no
+47 977 07 905

ORION

Munkedamsveien 67, 0270 Oslo, Norway

Åpne i Google Maps